Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Pomoc
Najczęściej zadawane pytania  :


1. Czy każdą porcelanę Gerlach mogę myć w zmywarce?

Większość porcelanowych produktów jest oznaczona symbolem i adnotacją o możliwości umycia ich w zmywarce. Serwisy ze złoceniami lub platyną można umyć w zmywarce, ale okazjonalnie. Nie zalecamy jednak zbyt częstego mycia tego typu porcelany w zmywarkach.

  2. Czy w kuchence mikrofalowej mogę używać każdej porcelany Gerlach.?

W kuchence mikrofalowej można używać porcelany oznaczonej odpowiednim symbolem i adnotacją. Jak powszechnie wiadomo, sposób działania kuchenki mikrofalowej wyklucza podgrzewanie wszelkiego rodzaju naczyń metalowych lub metalizowanych, gdyż wywołuje to iskrzenie na powierzchni tych naczyń. Należy zatem zwracać uwagę na produkty porcelanowe posiadające zdobienia za srebra, złota i innych metali, których nie należy używać w kuchenkach mikrofalowych.

  3. Czy można uzupełnić zestaw Gerlach w przypadku stłuczenia lub uszkodzenia jednego lub kilku elementów?

Tak, jest to możliwe po złożeniu indywidualnego zamówienia i pod warunkiem, że dany zestaw lub fason nadal jest produkowany. W tym celu prosimy o kontakt z obsługą klienta naszego sklepu.

  4. Czy każde sztućce Gerlach można umyć w zmywarce?

Tak można. Firma Gerlach S.A. której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produkuje sztućce najwyższej jakości, które można myć w zmywarkach i jako jedna z niewielu udziela na swoje sztućce dożywotniej gwarancji.

   5. W jakich przypadkach istnieje możliwość otrzymania rabatu?

Dzięki temu, że MAJMASZ-nakryciastolu.pl jest autoryzowanym dystrybutorem hurtowym i detalicznym GERLACH S.A., ceny w sklepie internetowym są najniższe na rynku. Rabaty mogą być udzielane przy większych zamówieniach i w drodze indywidualnych negocjacji.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl